Doporučení před a po ošetření

  • Před vyšetřením 2 hodiny nejezte a nepijte kávu ani alkoholické nápoje
  • Bezprostředně před vyšetřením sundejte kovové doplňky (šperky, hodinky, sponky), mohly by způsobit nepřesnost vyhodnocení
  • Po ošetření dodržujte spíše klidový režim a zvyšte příjem čisté vody, nesycené O2, neslazené (vynikající je teplá až horká voda, Pí-voda, voda Fromin), event. bylinkové čaje, neslazené. Zvýšené množství tekutin pomůže odplavit toxické látky z těl zničených mikroorganizmů i chemické látky v těle přítomné.
  • Kapky s bioinformací uchovávejte v lednici a dávkujte podle doporučení. Nakapejte na plastovou lžičku, nebo přímo do úst - pod jazyk (alespoň 10 minut před jídlem nebo po něm), není třeba je zapíjet. Chraňte je před zdrojem elektromagnetického vlnění (mobil, mikrovlnná trouba, apod.), mohlo by dojít ke zrušení léč. frekvencí. Kapky nijak neovlivňují léky, které užíváte, ani bylinné preparáty, či potravinové doplňky.
  • Pokud by došlo ke zhoršení vašich potíží po ošetření, jedná se o přechodnou záležitost, trvající pár dnů. Pro ujištění můžete zavolat na číslo: 777 645 264
  • Snažte se dodržovat zásady zdravé výživy - obiloviny- jáhly,pohanka,rýže,ovesné vločky, zelenina-čerstvá, vařená, dušená,ovoce,přírodní šťávy,bíle maso, zredukujte mléko a mléčné výrobky,omezte cukry (hlavně bílý) a bílé pečivo,zcela vynechejte umělá sladidla (jsou velmi nebezpečná),margariny,uzeniny,smažené a grilované pokrmy.
  • Při harmonizaci přístrojem nepřerušujte medicínskou léčbu. Předepsané léky i nadále užívejte. Pokud byste je vysadili, či snížili dávky bez vědomí ošetřujícího lékaře, činíte tak na základě svého vlastního rozhodnutí, bez přímého podnětu Centra biorezonance, a to i v případě, že by některý lék byl přístrojem vyhodnocen jako nevhodný. Případnou změnu léků, či změnu léčebného postupu, vždy konzultujte s lékařem.

Novinky

Nové webové stránky

Vážení klienti,

dnešního dne jsme spustili novou webovou prezentaci ohledně novinky ve světě medicíny "Biorezonance".

Biorezonanční centrum

Biorezonance