O přístroji SI. Life Stream

Přístroj Sensitiv ImagoZařízení Sensitiv imago 500 je nejpokročilejší počítačové diagnostické zařízení pro zachování zdraví a je založen na nejnovějších vědeckých poznatcích o charakteristice životních systémů. Je to v souladu s normami a certifikáty EU a získal zlatou medaili na evropské soutěži inovativních technologií v Plovdivu.

Současný model je vybaven velkým počtem periferních zařízení, které mají pomáhat v nejpřesnější podrobné informaci o organismu, což má za následek správnou diagnózu pacienta.  

Metoda počítačové diagnostiky je prováděna formou, kdy pacient má na sobě sluchátka s vestavěným senzory SBA, které komunikují pomocí infračervených přijímačů, senzory s elektromagnetickou indukcí a akustických těles.

Metodika diagnostiky Sensitiv Imago je založena na vědeckém výzkumu, objasňující základní povahu biologické hmoty v našem okolí. Vlny, které obklopují nás všechny se od sebe liší díky svým vlastnostem. Živá buňka biologického objektu má svou vlastní vlnovou frekvenci, zatímco frekvence špatné buňky se změní. Každý léčebný přípravek má své vlastní frekvenční vlny. Tyto vlnové frekvence jsou zaznamenány při diagnostice počítačem Sensitiv Imago.

Pacient sleduje celý proces skenování od začátku do konce. Nicméně, toto nejsou orgány pacienta, jsou to grafické reprezentace tělesných orgánů. 

Jakmile jsou informace z pacienta extrahovány, může Sensitiv Imago diagnostikovat pravděpodobnost různých onemocnění na základě přítomnosti bakterií, virů a červů a může objevit příčinu onemocnění a co je důležitější, může poradit co nejefektivnější postup léčby. V databázi programu, která je neustále aktualizována, jsou uvedeny vlastnosti tisíců léků, doplňků stravy, homeopatických přípravků a bylinných přípravků. Použití správné léčby může díky této databázi  Sensitiv Imago diagnostikovat s vysokou přesností.

Proces testování léků je pro pacienta fascinující, použitím této technologie jsme schopni otestovat, co je užitečné, potřebné a pak určit co je nejlepší pro pacienta. Tento proces výběru správného léků může být viděn v interaktivním prostředí na monitoru. Rozdíly energetického stavu a vliv na orgány je možné pozorovat, jakmile počítač analyzuje informace z léků. Tak je možné vidět v procentech, zda zvolený léčebný přípravek zhorší nebo zlepší stav orgánu.

Novinky

Nové webové stránky

Vážení klienti,

dnešního dne jsme spustili novou webovou prezentaci ohledně novinky ve světě medicíny "Biorezonance".

Biorezonanční centrum

Biorezonance